;
В НАЧАЛОТО
СПЕЦИАЛНОСТИ
ДОКУМЕНТИ
КОНКУРСИ
ПРИЕМ на ученици
КОНТАКТИ
Национално училище по изкуствата "Проф.Веселин стоянов" - Русе

PDF

С куп награди се завърнаха нашите балерини и балетисти от Втори национален конкурс "Танцова въртележка" - Горна Оряховица

категория Класически танц:

2 място за Ива Петрова от 6 клас - 3 възрастова група

3 място за Алена Герджикова от 6 кл. - 3 възр.група

Поощрителни награди за Юлияна Сярова от 5 клас и Виктория Георгиева от 4 клас във 2 възр. група

3 място за дуета Ива Петрова и Алена Герджикова от 6 клас - 3 възр. група

1 място за Ера Георгиева и Даная Георгиева от 4 клас - 2 възр.група

2 място за Юлияна Сярова и Елисавета Костадинова от 5 клас - 2 възр.група

2 място за група във втора възрастова група за изпълнението на танца Валс от учениците от 5 клас

3 място за формация във втора възрастова група за изпълнението на Полка от учениците от 4 клас

1 място за танца "Ноктюрно" в 3 възр.група в изпълнение на Ива Петрова, Алена Герджикова, Зорница Димитрова, Евангелина Карачорова и Николена Кесеева от 6 кл. и Виктория Павлова от 7 кл.

1 място за "Музикален момент" в 3 възр.група в изпълнение на Ива Петрова, Алена Герджикова, Зорница Димитрова, Евангелина Карачорова от 6 клас

3 място за формация в 3 възр.група - Валс - ученици от 4,5 ,6 и 7 клас.

категория Съвременни танци:

2 място за Алена Герджикова от 6 клас - 3 възр.група

2 място за Ера Георгиева от 4 клас - 2 възр.група

Поощрителни награди за Калина Колева и Виктория Георгиева от 4 клас - 2 възр.група

1 място за дует Ера Георгиева и Даная Георгиева от 4 клас - 2 възр.група

2 място за танца Клоуни в изпълнение на Ера Георгиева, Даная Георгиева, Калина Колева и Симона Иванова от 4 клас - 2възр.група

3 място за танца Sugar в изпълнение на Ера Георгиева, Даная Георгиева, Калина Колева, Виктория Георгиева и Деян Дончев от 4 кл. - 2 възр.група

3 място за формация - танца "Котки" в изпълнение на учениците от 4 клас - 2 възр.група

3 място за танца Чарлстон и 3 място за танца "Нито ти, нито аз" - 3 възр.група в изпълнение на Ива Петрова, Алена Герджикова, Зорница Димитрова, Евангелина Карачорова, Радомира Копанкова и Николена Кесеева от 6 кл. и Виктория Павлова от 7 кл.

категория Характерни танци:

3 място за "Тарантела" в изпълнение на учениците от 5 клас - 2 възр.група

Грамота за отлична работа с деца в областта на танцовото изкуство получи преподавателка имДеница Анчева.

...