;
В НАЧАЛОТО
СПЕЦИАЛНОСТИ
ДОКУМЕНТИ
КОНКУРСИ
ПРИЕМ на ученици
КОНТАКТИ
Национално училище по изкуствата "Проф.Веселин стоянов" - Русе

PDF

Танцов спектакъл "Коледни звездички"

Успехи за училището...

Месец ноември се оказа изключително успешен за Училището, след като негови възпитаници спечелиха над 30 награди от международни конкурси. Поздравяваме ги и им желаем нови творчески постижения.

Международен конкурс "Романтична музика" - Ню Йорк

- ІІ награда Десислава Карагьозова /пиано/, преподавател Даниела Кюркчиева

-------------------------------------------

ІХ международен конкурс "Франц Шуберт" - Русе

Категория Пиано

• І възрастова група

ІІ награда и Награда на името на проф. Лили Атанасова - Николай Димитров, преподавател Даниела Кюркчиева

ІІ награда и Награда за най-добро изпълнение на творба от Франц Шуберт - Десислава Карагьозова, преподавател Даниела Кюркчиева

ІІІ награда и Награда на Антон Матев за най-добре представил се участник от НУИ - Русе - Йоана Делимаркова, преподавател Д. Кюркчиева

ІІІ награда - Александър Стоянов, преподавател Красимира Иванова

Поощрение - Катрин Терзич, преподавател Евгени Желязков

Поощрение - Йоанна Иванова, преподавател Красимира Иванова

Награда за най-малък участник - Кристиян Ангелов, преподавател В. Иванова

• IІ възрастова група

ІІ награда и Награда за най-добро изпълнение на творба от Франц Шуберт- Николай Желязков, преподавател Евгени Желязков

ІІІ награда и Награда на Антон Матев за най-добре представил се участник от НУИ - Сиана Атанасова, преподавател Д. Кюркчиева

Категория Класическо пеене

• ІІ възрастова група

ІІ награда - Кристин Иванова, преподовател Катрин Емилова

Поощрение - Анамария Спатарис, преподавател Катрин Емилова

Категория Клавирни дуа

• І възрастова група

І награда - Йоана Делимаркова и Николай Димитров, преподавател Д. Кюркчиева

• ІІ възрастова група

ІІ награда - Николай Желязков и Кристиян Кушчев, преподавател Е. Желязков

ІІІ награда - Вероника Ганчева и Вероника Демирова, преподавател Красимира Иванова

Категория Камерна музика

І награда - Симона Станева и Николай Желязков, преподаватели Г. Карааргирова и Е. Желязков

Поощрение - Съби Йорданов и Силва Карталийска, преподаватели Г. Карааргирова и Е. Желязков

Награда за високи педагогически постижения - Даниела Кюркчиева

-------------------------------------------

Международен конкурс "Северно сияние" - Русе

- Втора награда и Специална награда на Директора на Национален конкурс "Изгряват звезди" - Петрич - Благовеста Димитрова, преподавател В. Икономов

- Втора награда - Мария Милчева, преподавател В. Икономов

- Втора награда - Ива Йорданова, преподавател В. Икономов

- Трета награда - Петя Георгиева, преподавател В. Икономов

- Трета награда - Кристин Тодорова, преподавател В. Икономов

- Трета награда и Специална награда на Директора на Национален конкурс "Изгряват звезди" - Петрич - Виктор Арнаудов, преподавател В. Икономов

-------------------------------------------

Международен конкурс за тромпетисти - Стара Загора

- ІІІ награда - Виктор Николов, преподавател О. Филипов

- ІІІ награда - Симеон Симеонов, преподавател О. Филипов