;
В НАЧАЛОТО
СПЕЦИАЛНОСТИ
ДОКУМЕНТИ
КОНКУРСИ
ПРИЕМ на ученици
КОНТАКТИ
Национално училище по изкуствата "Проф.Веселин стоянов" - Русе

PDF

Концерт „Камерна музика” за класическа китара

На 27 февруари се проведе заключителния концерт на лауреатите от училищния конкурс.


Наградени ученици от общоучилищния конкурс 2009 година

ПИАНО

Първа група

І награда – Константина Тошева, 5 кл

ІІ награда - Сиана Атанасова, 6 кл

ІІІ награда - Виктория Ангелова, 6 кл

Поощрение - Деляна Василева, 5 кл

Борил Димитров, 5 кл

Аделина Петрова, 6 кл

Втора група

І награда - Кристиян Кушчев, 7 кл

ІІ награда - Васил Иванов, 8 кл

ІІІ награда - Силва Карталийска, 7 кл

Поощрение - Гергана Христова, 9 кл

Вероника Ганчева, 7 кл

Илияна Христова, 9 кл

Анита Шишкова, 8 кл

Трета група

І награда - Ралица Пенкова, 10 кл

Мартин Иванов, 12 кл

ІІ награда - Сирма Величкова, 12 кл

ІІІ награда - Денница Добрева, 11 кл

Поощрение - Светлин Христов, 11 кл

Евгени Нинов, 11 кл

Невена Тодорова, 11 кл

Димитър Косев, 10 кл

ЦИГУЛКА

Първа група

І награда - не се присъжда

ІІ награда - не се присъжда

ІІІ награда - не се присъжда

Поощрение - Анна-Мария Тамахкярова, 2 кл

Белла Билчева, 2 кл

Симона Ангелова, 3 кл

Александър Събев, 4 кл

Втора група

І награда - Елена Ганова, 8 кл

ІІ награда - Симона Станева, 6 кл

Златина Удварева, 8 кл

ІІІ награда - не се присъжда

Поощрение - Боби Мундев, 6 кл

Трета група

І награда - Петър Соколов, 10 кл

ІІ награда - Марта Бонева, 10 кл

ІІІ награда - не се присъжда

КЛАСИЧЕСКА КИТАРА

Първа група

І награда – Антъни Иванов, 6 кл

ІІ награда – Александър Атанасов, 5 кл

ІІІ награда – Мирела Иванова, 5 кл

Поощрение – Ана Бисет, 5 кл

Светлозар Кудинов, 5 кл

Стефан Владев, 5 кл

Втора група

І награда – Вихрен Бисет, 8 кл

ІІ награда – Александър Първанов, 8 кл

Роксана Борисова, 7 кл

ІІІ награда – Моника Попова, 8 кл

Поощрение - Глория Матева, 8 кл

Филип Кънчев, 8 кл

Трета група

І награда - не се присъжда

ІІ награда - Катерина Йовчева, 9 кл

ІІІ награда - Любен Димитров, 9 кл

Четвърта група

І награда - Татяна Николова, 12 кл

Пламен Йорданов, 11 кл

ІІ награда - не се присъжда

ІІІ награда - не се присъжда

Поощрение - Давид Александров, 11 кл

Лиляна Игнатова, 11 кл

АКОРДЕОН

Първа група

І награда – не се присъжда

ІІ награда – Иво Иванов, 5 кл

ІІІ награда - не се присъжда

Втора група

І награда – Станислав Стоянов, 8 кл

ІІ награда – Денис Нухов, 10 кл

ІІІ награда - не се присъжда

ДЪРВЕНИ ДУХОВИ ИНСТРУМЕНТИ

Първа група

І награда - Денислав Борисов /флейта/, 7 кл

ІІ награда - Цвятко Цветанов /кларинет/, 4 кл

Павел Пенев /обой/, 4 кл

ІІІ награда - не се присъжда

Втора група

І награда - Петра Атанасова /флейта/, 8 кл

Ивайло Иванов /кларинет/, 9 кл

ІІ награда - Нено Славов /кларинет/, 10 кл

Кемран Даудов /обой/, 10кл

ІІІ награда - Иван Бойчев /флейта/, 9 кл

Трета група

І награда - Александър Джамбазов /флейта/, 11 кл

Димитър Димитров /кларинет/, 12 кл

ІІ награда - Магдалена Пенчева /флейта/, 12 кл

МЕДНИ ДУХОВИ И УДАРНИ ИНСТРУМЕНТИ

Първа група

І награда - Николай Цанев /валдхорна/, 5 кл

Симеон Славов /тромпет/, 5 кл

ІІ награда - Стилян Петров /ударни инструменти/, 7 кл

ІІІ награда - не се присъжда

Втора група

І награда - не се присъжда

ІІ награда - Ергин Ердинч /тромпет/, 9 кл

ІІІ награда - не се присъжда

Трета група

І награда - Антонин Георгиев /ударни инструменти/, 11 кл

ІІ награда - Христо Йорданов /тромпет/, 12 кл

ІІІ награда - Йордан Пъшев /тромпет/, 11 кл

НАРОДНО ПЕЕНЕ и НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

Първа група

І награда - Александър Стефанов, 7 кл

ІІ награда - Полина Дамянова, 6 кл

Диляна Бобокова, 6 кл

ІІІ награда - Цветелина Панайотова, 8 кл

Поощрение - Габриела Керчева,

Самуил Тошков, - ГАЙДА, 6 кл

Втора група

І награда - Христина Башакова, 8 кл

Георги Георгиев, 10 кл

ІІ награда - Ивета Русева, 8 кл

Гергана Маркова, 8 кл

ІІІ награда - Ива Петрова, 9 кл

Алексадра Миланова, 10 кл

КЛАСИЧЕСКИ ТАНЦ

Първа група

Общ танц – 5 кл

І награда – Бранимира Вичева

Анна Енчева

Диана Димитрова

Моника Симеонова

Нели Игнатова

Яна Георгиева

ІІ награда - не се присъжда

ІІІ награда - не се присъжда

Втора група

Солов танц

І награда – Даяна Стойчева, 9 кл

ІІ награда - Антония Крумова, 10 кл

Анжелика Добрева, 9 кл

ІІІ награда - Зорница Ковачева, 8 кл

Общ танц – 11 кл

І награда - Детелина Кремакова,

Цветелина-Катрин Котова

Ирена Барбукова

Грета Георгиева

Общ танц – 10 кл

ІІ награда - Антония Крумова

Боримира Дяконова

Елис Реджеб

Саня Стефанова

Общ танц – 8 кл

ІІІ награда - Зорница Ковачева

Ивелина Николова

Моника Кочанова

Полина Кинова

БЪЛГАРСКИ ТАНЦИ

Първа група

І награда - Деница Дончева, 9 кл

ІІ награда - Мария Георгиева, 9 кл

ІІІ награда - Ива Атанасова, 8 кл

Втора група

І награда - Деница Кънчева, 11 кл

Анелия Михалева, 10 кл

Ивайло Илиев, 11 кл

ІІ награда - Яница Добрева, 10 кл

Иван Трифонов, 11 кл

ІІІ награда - Пламена Попова, 12 кл

Драгомир Церовски, 10 кл

КОМПОЗИЦИЯ

І награда - Светлин Христов, 11 кл

ЛИТЕРАТУРА

І награда – не се присъжда

ІІ награда – за есе: Роксана Борисова, 7 кл

Анна Александрова, 10 кл

ІІ награда – за стихотворение: Аделина Петрова, 6 кл

Сиана Атанасова, 6 кл

ІІІ награда - не се присъжда

Христина Башакова Антъни Иванов Николай Цанев Кристиян Кушчев Елена Ганова Петра Атанасова Пламен Йорданов Станислав Стоянов Татяна Николова Димитър Димитров Петър Соколов Александър Джамбазов Васил Иванов

Снимки: Юлиян Дюлгеров