;
Home Help Site map
В НАЧАЛОТО
ЗА УЧИЛИЩЕТО
СПЕЦИАЛНОСТИ
КОНКУРСИ
ПРИЕМ 2014-2015
КОНТАКТИ

ГРАФИК за провеждане на поправителни изпити в V - ХІ клас през септемврийската сесия на учебната 2013 / 2014 година

ДОПЪЛНИТЕЛЕН ПРИЕМ ЗА УЧЕБНАТА 2014/2015 ГОДИНА през месец СЕПТЕМВРИ

СПИСЪК НА УЧЕБНИЦИТЕ ЗА 2014 / 2015 УЧЕБНА ГОДИНА

Национално училище по изкуствата "Проф.Веслин стоянов" - Русе

Проект УСПЕХ

I Национален конкурс ИМЕНА ОТ БЪДЕЩЕТО

PDF

УЧИЛИЩЕТО

ПРОФ. ВЕСЕЛИН СТОЯНОВ

ПРЕПОДАВАТЕЛИ

ХРОНИКА НА УСПЕХА

1965-1970

1971-1980

1981-1990

1991-2000

2001-2006

2007-2010

Летопис на завоюваните награди на национални и международни конкурси от възпитаниците на училището

ХРОНИКА НА УСПЕХА (1991-2000)

Летопис на завоюваните награди на национални и международни конкурси от възпитаниците на училището

1991/1992 учебна година

Национален конкурс “СВЕТОСЛАВ ОБРЕТЕНОВ” - Провадия

I награда

• Емил Качорев /цигулка/ преподавател - Алекси Драганов

• Бистра Цапаркова /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Милена Стоянджова /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

II награда

• Яна Вескова /цигулка/ преподавател - Алекси Драганов

III награда

• Божена Петрова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

1993/1994 учебна година

Международен конкурс “ВАЛЕНТИНО БУКИ” - Рим, Италия

II награда

• Димитър Иванов /контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

Национален конкурс “СВЕТОСЛАВ ОБРЕТЕНОВ” - Провадия

I награда

• Теодора Митева /виолончело/ преподавател - Богдана Пенева

• Димитър Иванов /контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

• Ана Иванова /виола/ преподавател - Георги Найденов

• Мариян Кивупов /ударни/ преподавател - Вили Икономов

II награда

• Ива Иванова /виолончело/ преподавател - Богдана Пенева

• Денипа Георгиева /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

III награда

• Валентин Икономов /ударни/ преподавател -Вили Икономов

• Велислава Стоянова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Поощрителна награда

• Илиана Николова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Национален конкурс “МЛАДИ МУЗИКАЛНИ ДАРОВАНИЯ” - София

Голяма награда

• Нели Николаева /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

II награда

• Илко Русев /контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

Награда за най-добро изпълнение на задължителна пиеса

• Петър Копаранов /кларинет/ преподавател - Илия Илиев

Награда за най-обещаващ млад състав

• Ивайло Златев -Стелиана Къснеделчева /клавирно дуо/ преподавател - Веселинка Иванова

Наградата на дуо “Теди и Явор”

• Петя Стоянова - Милена Асенова - преподавател - Веселинка Иванова

Международен конкурс “МУЗИКАТА И ЗЕМЯТА” - София

награда за най-перспективен млад инструменталист

• Мартин Димов /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

1994/1995 учебна година

Национален конкурс “ДИМИТЪР НЕНОВ” - Разград

специална награда на името на проф. Люба Енчева

• Божена Петрова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Национален конкурс “НЕМСКА И АВСТРИЙСКА МУЗИКА” - Бургас

I награда

• Ана Иванова /виола/ преподавател - Георги Найденов

II награда

• Парашкева Тричкова /контрабас/ преподавател -Иван Кавалов

поощрителна награда

• Илиана Николова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

1995/1996 учебна година

Конкурс за пианисти “КОНЦЕРТЕУМ” - Маркополо, Гърция

IV награда

• Виктор Вълков /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

V награда

• Ирена Иванова /пиано/ преподавател - Анелия Димова

Национален конкурс “ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ” - Шумен

III награда

• Ина Селвелиева /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

IV награда

• Илиана Николова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

III награда и специално отличие на журито

• Нели Николаева /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

IV награда

• Момчил Георгиев /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

Национален конкурс “ЕМАНУИЛ МАНОЛОВ” - Габрово

I награда и награда на радио “Класик РМ”

• Иво Александров /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

II награда

• Павел Русев /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

Специална награда за изпълнение на контрабас

• Апостол Косев /контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

Международен конкурс “АЛБЕР РУСЕЛ” - София

I награда

• Божена Петрова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Национален конкурс “СВЕТОСЛАВ ОБРЕТЕНОВ” - Провадия

I награда и награда на радио “Класик РМ”

• Божена Петрова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

• Павел Русев /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Владимир Йосифов /цигулка/ преподавател - Алекси Драганов

• Евгени Божанов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

II награда

• Силвия Кьосева /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

• Парашкева Тричкова / контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

• Мирела Москова /виолончело/ преподавател - Богдана Пенева

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

1996/1997 учебна година

Международен конкурс “БРЯГ НА НАДЕЖДАТА” - Добрич

III награда

• Йоана Кюркчиева /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

Международен фолклорен фестивал - Гюргево, Румъния

II награда

• Ивайло Цанев /акордеон/ преподавател - Александър Василев

Международен конкурс - Усти над Лабем, Чехия

Грамота

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Национален конкурс “РУСКА МУЗИКА” - Плевен

поощрителна награда

• Деница Попхристова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

Международен конкурс за “Интерпретация на класическа китара” - Пловдив

I награда

• Радослав Славчев /китара/ преподавател - Иван Кочев

специална награда на журито

• Димитринка Димитрова /китара/ преподавател - Иван Кочев

Национален конкурс “ДИМИТЪР НЕНОВ” - Разград

I награда

• Евгени Божанов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Национален конкурс за “НЕМСКА И АВСТРИЙСКА МУЗИКА” - Бургас

II награда и награда на Австрийското посолство

• Йоана Кюркчиева /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

III награда

• Апостол Косев /контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

Национален конкурс за ученици- Акомпанятори - Плевен

II награда

• Славянка Славчева /пиано/ преподавател - Евелина Кълвачева

III награда

• Невена Ненова /пиано/ преподавател - Дочка Димова

Международен конкурс “МУЗИКАТА И ЗЕМЯТА” - София

награда за най-млад и перспективен участник

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

1997/1998 учебна година

Международен конкурс за пианисти “КАРЛ ФИЛЧ” - Сибиу, Румъния

III награда

• Йоана Кюркчиева /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

Конкурс за пианисти “КОНЦЕРТЕУМ” - Маркополо, Гърция

IV награда, медал и диплом

• Йоана Кюркчиева /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

Национален клавирен конкурс “ФРАНЦ ШУБЕРТ” - Габрово

I награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

II награда

• Деница Георгиева /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

• Мая Анастасова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

III награда

• Деница Попхристова /пиано/ преподавател -Диана Ботева

Поощрителна награда и наградата на Шубертовото дружество в България

• Славянка Славчева /пиано/ преподавател -Даниела Кюркчиева

Международен конкурс за акордеон и китара - Асеновград

III награда

• Радослав Славчев /китара/ преподавател - Иван Кочев

IV награда

• Димитринка Димитрова /китара/ преподавател -Иван Кочев

Международен клавирен конкурс “АЛБЕР РУСЕЛ” - София

специална награда за изпълнение на френска музика

• Виктор Вълков /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

Национален конкурс за певци и инструменталисти “СВЕТОСЛАВ ОБРЕТЕНОВ” - Провадия

I награда

• Яна Дуканова /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

• Апостол Косев /контрабас/ преподавател - Иван Кавалов

• Бояна Антонова /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Иво Александров /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Мирела Москова /виолончело/ преподавател - Богдана Пенева

• Петър Симеонов /валдхорна/ преподавател - Васил Влайков

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

II награда

• Петрана Стоянова /виолончело/ преподавател - Богдана Пенева

• Мая Атанасова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

• Борис Христов /виолончело/ преподавател - Богдана Пенева

III награда

• Ася Русева /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Славянка Славчева /пиано/ преподавател - Даниела Кюркчиева

Международен конкурс “МУЗИКАТА И ЗЕМЯТА” - София

II награда за клавирно дуо

• Ивайло Златев и Яница Христова - преподавател - Веселинка Иванова

Национален конкурс “МЛАДИ МУЗИКАЛНИ ДАРОВАНИЯ” - София

III награда

• Петя Стефанова /флейта/ преподавател - Георги Георгиев

1998/1999 учебна година

Международен конкурс за пианисти “КАРЛ ФИЛЧ” - Сибиу, Румъния

I награда и специална награда

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

III награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Международен конкурс “БРЯГ НА НАДЕЖДАТА” - Добрич

I награда

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Гранд При

• Ивайло Златев - Яница Христова /клавирно дуо/ преподавател - Веселинка Иванова

Международен конкурс “ИЗКУСТВОТО И ОБУЧЕНИЕТО ПРЕЗ XXI ВЕК” - Киев, Украйна

I награда

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

• Емануела Крондева и Антонина Цикалова /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

Международен конкурс “ФРЕДЕРИК ШОПЕН” - Варна

I награда

• Евгени Божанов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Награда за най-добро изпълнение на ноктюрно

• Евгени Божанов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Международен конкурс за интерпретация на класическа китара - Гоце Делчев

I награда

• Димитринка Димитрова /китара/ преподавател - Иван Кочев

Международен виолончелов конкурс - Усти над Орлице, Чехия

V награда

• Иво Александров /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

Международен конкурс “МУЗИКАТА И ЗЕМЯТА” - София

II награда

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

III награда

• Емануела Крондева /пиано/ преподавател - Диана Ботева

Специална награда

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

Поощрителна награда

• Антонина Цикалова и Емануела Крондева /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

Национален конкурс “ДИМИТЪР НЕНОВ” - Разград

I награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Наградата на СБК

• Деница Георгиева /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Награда на фирма “Унипекс”

• Филип Петков /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Национален конкурс “НЕМСКА И АВСТРИЙСКА МУЗИКА” - Бургас

I награда

• Бояна Антонова /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Ивайло Златев /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

II награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Национален конкурс за духови инструменти - Стара Загора

I награда

• Петър Симеонов /валдхорна/ преподавател - Васил Влайков

II награда

• Петя Стефанова /флейта/ преподавател - Георги Георгиев

• Жана Василева /флейта/ преподавател - Георги Георгиев

III награда

• Стефан Георгиев /тромпет/ преподавател - Олег Филипов

1999/2000 учебна година

Международен конкурс за пианисти “КАРЛ ФИЛЧ” - Сибиу, Румъния

II награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Международен конкурс “БРЯГ НА НАДЕЖДАТА” - Добрич

I награда

• Славянка Славчева /пиано/ преподавател - Даниела Кюркчиева

II награда

• Йоана Кюркчиева /пиано/ преподавател - Пепа Селвелиева

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

III награда

• Филип Петков /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

• Стелиана Баракова - Стелиана Къснеделчева /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

• Антонина Цикалова - Емануела Крондева /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

Национален клавирен конкурс “ФРАНЦ ШУБЕРТ” - Габрово

I награда

• Силвия Кьосева /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

• Дилян Иванов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Международен конкурс “ИЗКУСТВОТО НА XXI ВЕК” - Киев, Украйна

I награда

• Антонина Цикалова - Емануела Крондева /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

II награда

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

Международен клавирен конкурс “АЛБЕР РУСЕЛ” - София

I награда

Награда за Най-добро изпълнение на българска творба

Специална Награда на Жермен Муние - участие в майсторски клас в Залцбург) Австрия

• Ивайло Златев - преподавател - Веселинка Иванова

Международен Конкурс за карикатура - Осака, Япония

I награда

• Йоана Кортова /изобразително изкуство/

Национален конкурс за певци и инструменталисти “СВЕТОСЛАВ ОБРЕТЕНОВ” - Провадия

I награда

• Силвия Кьосева /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

• Дилян Иванов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

• Никола Стоянов /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

II награда

• Славена Маркова /виола/ преподавател - Грета Маникова

• Влада Артьомова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

III награда

• Ралица Пенкова /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Поощрителна награда

• Николай Христов /виола/ преподавател - Грета Маникова

Национален конкурс “МЛАДИ МУЗИКАЛНИ ДАРОВАНИЯ” - София

I награда

Наградата в памет на Бончо Бонев

Бояна Антонова /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

II награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

• Евгени Божанов и Мирела Москова /клавирно дуо/ преподавател - Евгени Желязков

III награда

Наградата в памет на Ана Иванова

• Божана Соколова /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

III награда

• Петър Симеонов /валдхорна/ преподавател - Васил Влайков

Международен конкурс “МУЗИКАТА И ЗЕМЯТА” - София

I награда

III награда за швейцарска музика

• Бояна Антонова /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

III награда

• Антонина Цикалова - Емануела Крондева /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

Награда за художествено изпълнение

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

Международен конкурс “ЖОНЕС МУЗИКАЛ” - Букурещ, Румъния

награда

• Евгени Божанов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Национален конкурс “СЪВРЕМЕННА АМЕРИКАНСКА МУЗИКА” - Варна

I награда - едногодишно обучение в САЩ

• Евгени Божанов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Международен конкурс за китаристи - Гоце Делчев

I награда

• Радослав Славчев - Антони Рикев /китарно дуо/ преподавател - Иван Кочев

Международен конкурс за изпълнение на пиано на шест ръце - Марктобердорф, Германия

I награда

• Виктория Чернева, Влада Артьомова и Георги Гюрчев /клавирно трио/ преподавател - Веселинка Иванова

2000/2001 учебна година

Международен конкурс за пианисти “КАРЛ ФИЛЧ” - Сибиу, Румъния

специална награда

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Международен конкурс “НАДЕЖДИ, ТАЛАНТИ, МАЙСТОРИ” - Добрич

II награда

• Божана Соколова /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

• Филип Петков /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

III награда

• Димитър Малакчиев /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

• Станислав Николов /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

Международен конкурс “ФРЕНСКА МУЗИКА” - Пловдив

II награда

• Петър Симеонов /валдхорна/ преподавател - Васил Влайков

• Евгения Трифонова /корепeтиция/ преподавател - Хачик Михранян

III награда

Специална награда за изпълнение на пиеса от Русел

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Извънредна награда

• Владимир Петров /валдхорна/ преподавател - Васил Влайков

Национален конкурс “НЕМСКА И АВСТРИЙСКА МУЗИКА” - Бургас

I награда

• Иво Александров /виолончело/ преподавател - Александра Еленкова

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

II награда

• Станислав Николов /цигулка/ преподавател - Анелия Попова

III награда

• Филип Петков /пиано/ преподавател - Веселин-ка Иванова

Специална награда за изпълнение на пиеса от Жано Хайнен

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Поощрителна награда

• Явор Пенков /флейта/ преподавател - Петко Томанов

Национален конкурс за духови инструменти - Стара Загора

I награда

• Младен Младенов /кларинет/ преподавател - Илия Илиев

Международен конкурс “МУЗИКАТА И ЗЕМЯТА” - София

II награда

• Антонина Цикалова - Стелиана Баракова /клавирно дуо/ преподавател - Диана Ботева

Специална награда за изпълнение на българска пиеса

• Стелиана Баракова /пиано/ преподавател - Диана Ботева

Специална награда за художествено изпълнение

• Яница Христова /пиано/ преподавател - Веселинка Иванова

Трети национален преглед на клавирни дуа - София

III награда

• Антонина Цикалова - Стелиана Баракова - преподавател - Диана Ботева

Национален конкурс “МАРИН ГОЛЕМИНОВ” - Кюстендил

I награда

• Росен Димитров /китара/ преподавател - Иван Кочев

II награда

• Антони Масуа /китара/ преподавател - Иван Кочев

Международен конкурс за класическа китара - Гоце Делчев

II награда

• Антони Масуа /китара/ преподавател - Иван Кочев

Национален конкурс “ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ” - Шумен

I награда

Специална награда за изпълнение на творба от П. Владигеров

• Дилян Иванов /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Специална награда за изпълнение на творба от П. Владигеров

• Йоана Кюркчева /пиано/ преподавател - Даниела Кюркчиева

Международен конкурс “ФРЕДЕРИК ШОПЕН” - Варна

I награда

Специална награда за изпълнение на ноктюрно

Стипендия за майсторски клас в Полша

• Силвия Кьосева /пиано/ преподавател - Евгени Желязков

Награди за малките ни балерини>>>.

ПОЧЕТЕН ЗНАК „ЗЛАТЕН ВЕК” – ПЕЧАТ НА СИМЕОН ВЕЛИКИ за преподавател от Училището по изкуствата>>>.

На 29 март Десислава Карагьозова със клавирния си педагог Даниела Кюркчиева получиха своите дипломи на сцената на Карнеги Хол-Ню Йорк >>>.

Патронен празник на училището - 17 април 2014 >>>.

На 12 и 18 март се състоя премиерата на танцовия спектакъл "Пипи Дългото чорапче" >>>.

Традиционна продукция по задължително пиано >>>.

Концерт на лауреати от ежегодния училищен конкурс "Музика, танц, щрих" >>>.

Още наши ученици ще свирят в "Карнеги хол" - Ню Йорк >>>.

Ежегоден училищен конкурс за ученици, изучаващи задължително пиано.>>>.

Танцов спектакъл "Коледни звездички" >>>.

Спектакъл "Червената шапчица" на "Слънчорани" и ученици от III и IX класове - 12.11.2013г. >>>.

С танца "Снежинки" най-малките ученици откриха коледно-новогодишния фестивал.>>>.

Успехи за училището...>>>.

Жребий за конкурса "Франц Щуберт">>>.

Концерт по случай Деня на музиката - 1 ноември>>>.

Първи учебен ден за 2013 - 2014 година на Балетно студио "Слънчорани">>>.

Майсторски клас на Йоана Кюркчиева от 8 до 10 юли 2013 година >>>.

Нови отличия за пианистите на Международния конкурс за пианисти "TUDOR DUMITRESCU"-Букурещ >>>.

Балетно студио "Слънчорани" към УН при НУИ завърши учебната година със спектакъла "Червената шапчица".>>>.

ЛАУРЕАТ НА ГОЛЯМАТА НАГРАДА В КАТЕГОРИЯ СПОРТ ІХ-ХІІ КЛАС за 2012г на ФОНДАЦИЯ "ДИМИТЪР БЕРБАТОВ" СТАНА ДЕСЕТОКЛАСНИКЪТ МИХАЕЛ ЙОРДАНОВ, СПЕЦИАЛНОСТ "КЛАСИЧЕСКО ПЕЕНЕ">>>.

Традиционен заключителен концерт на абитуриентите по задължително пиано>>>.

Нови успехи на наши ученици на национални и международни конкурси.>>>.

Приключи третото издание на международния фестивал за китарни оркестри и ансамбли >>>.

Второкласникът Дзиаци Ванг с второ място и на Великденското математическо състезание.>>>.

Празничен концерт на пианистите,в навечерието на Патронния празник на училището.>>>.

Успехи на математическото състезание „Европейско кенгуру”>>>.

Премиера на образователен спектакъл "Ритъм и време".>>>.

Обща продукция по задължително пиано>>>.

Концерт "Мила моя, мамо!">>>.

Рецитал, посветен на 20-годишнината на специалност "Класическа китара">>>.

Концерт "Камерна музика" с участието на ученици специалност Класическа китара>>>.

Съботни концерти в Мега Мол Русе>>>.

Mайсторски клас на проф.Милена Моллова>>>.

Танцов спектакъл "Коледни звездички">>>.

Конкурс за ученици по задължително пиано на тема "С музиката на романтизма">>>.

Коледен концерт "Малкият китарист">>>.

В памет на Джон Ленън>>>.

Концерт на преподавателите по класическа китара от НУИ "Проф.Веселин Стоянов"- Русе>>>.

Концерт на ученици със специалност Класическа китара>>>.

На 4 октомври в Мега Мол - Русе се откри фото изложба "В полета на танца">>>.

Премиерата на балетния спектакъл "В репетиционната зала" >>>.

Ученичка в НУИ” Проф.Веселин Стоянов” грабна призовото първо място на конкурс в Румъния >>>.

Концерт на лауреатите от Осмия международен конкурс "Франц Шуберт" в Букурещ >>>.

Филм за Осмия международен конкурс "Франц Шуберт" >>>.

На 1 декември се проведе традиционният училищен конкурс по задължително пиано. >>>.

Възпитанички на НУИ "Проф.Веселин Стоянов" с две награди от Италия >>>.

Улица "Творческа" >>>.

Ива Йорданова взе Голямата награда на конкурса "Изгряват звезди" в Петрич.>>>.

Концерт посветен на международният ден на жената под надслов „Мила моя мамо”. >>>.

Концерт камерна музика на русенската китарна школа. >>>.

Самостоятелен концерт на Вихрен Бисет. >>>.

Самостоятелен концерт на Александър Първанов. >>>.

Рекорден брой участници в концерта на малките пианисти на 17.12.2010 г. >>>.

Конкурс по задължително пиано - 1 декември 2010 >>>.

Концерт-спектакъл, посветен на петдесетгодишнината от основаването "Beetles". >>>.

Гранд при за Ива Йорданова на конкурса "Воларе" в Търгу Нямц - Румъния >>>.

Концерт посветен на 1 октомври - Световен ден на музиката >>>.

Ученици от НУИ "Проф.В.Стоянов" с Meждународни сертификати А1 по Немски език >>>.

Интервю на Юлия Кондева със Свилен Русев, Аглика Генова и Любен Димитров >>>.

Изложба комикси на немски език на наши ученици >>>.

Клипове от участието на Глория Кънева на конкурса "Орфеева дарба">>>.

Концерт на ОФД - Русе със солисти Веселина Маникова, Константин Евтимов и Иво Венков >>>.

Концерт на Оперно-филхармонично дружество - Русе със солисти Байрам Байрамогуллари и Несрин Байрамогуллари (Турция) >>>.

Концерт по задължително пиано >>>.

Вечер на Клавирния съпровод, посветена на 50 годишния юбилей на НУИ "проф. В. Стоянов">>>.

Награда за ученичката Мариела Беева от 9 Б клас >>>.

Камерен концерт на Бояна Антонова – виолончело и Мая Тодорова – пиано. >>>.

Kоледен концерт на 21 декември - Препълнената зала на Доходното здание посрещна Дядо Коледа и джуджетата >>>.

Прекрасен коледен концерт подариха на публиката хорът при НУИ „Проф. Веселин Стоянов” и оркестърът на ОФД – Русе >>>.

Ежегоден общоучилищен конкурс по задължително пиано >>>.

Камерен концерт на духов квинтет "ФОРМАНТИК" >>>.

VІІ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС „ФРАНЦ ШУБЕРТ” 2009 >>>.

Клипове на класически музиканти показаха в „Изгряващи звезди" >>>.

„Сватба в лятна нощ”- експеримент по Шекспир на театрална работилница при НУИ >>>.

Поздрав от Венеция! >>>.

Концерт на Мартин Иванов във Виена >>>.

По повод 2 юни пред паметника на Христо Ботев в Букурещкия парк „Херъстръу” бе изнесена литературно-музикална програма.>>>.

Съвместен концерт на ОФД-Русе и ученици от НУИ "Проф.Веселин Стоянов" - 24 май 2009 година >>>.

Поощрителна награда за Димитър Косев (10 клас) от конкурса "Ябълката" - Стара Загора >>>.

Изпращане на випуск 2009 >>>.

Kонцерт на Александър Първанов, Вихрен Бисет и Пламен Йорданов >>>.

Започнаха студийните записи на подготвяния от китарния оркестър компактдиск по проект "Отворени пространства">>>.

Kонцерт на китарния оркестър посветен на Международния ден на балета и 15 години от създаването на русенска китарна школа. >>>.

Награда за Роксана Борисова от конкурса "Млади виртуози". >>>.

Великденски концерт на най-малките китаристи>>>.

Празник на буквите.>>>.

Рецитал на китарен оркестър при НУИ-Русе в Пловдив.>>>.

Концерт на малките китаристи под надслов "Мила моя мамо!".>>>.

На 27 февруари се проведе заключителния концерт на лауреатите от училищния конкурс.>>>.

Блус-концерт Литъл Дейв, Лъки Питърсън и Ливиу Поп >>>.

На 11 февруари в зала „Култура” се проведе концерт „Камерна музика” за класическа китара >>>.

 

САЙТЪТ Е В ПРОЦЕС НА РАЗРАБОТКА!
Предишната версия се намира тук.